Posiadamy pełną gamę przyczep towarowych z plandekami i bez, oferujemy przyczepy:

– lekkie jednoosiowe i dwuosiowe
– lawetę dwuosiową 470x 200 z dwubiegową wciągarką
– przyczepę lekką jednoosiową hamowaną 6.3m

– przyczepę uniwersalną do przewozu motocykli, quadów, kosiarek

Proponujemy atrakcyjne ceny i elastyczne godziny wynajmu:

– miła i fachowa obsługa, doradztwo,
– rabaty dla stałych klientów oraz przy wynajmie powyżej 7 dni
– przyczepy sprawne, czyste, z ważnymi badaniami technicznymi i ubezpieczeniem OC,
– rezerwacja przyczep online lub telefoniczna,
– pasy ładunkowe

Zapraszamy do Sopmar Strzyżew 40A tel. 503 800 827, 503 800 278!!!

Wiele osób nie chce kupować przyczepy czy też lawety na własność, ponieważ jest to spory wydatek. Poza tym nie opłaca się kupować tego typu sprzętów dlatego, że raz z jakiegoś powodu są nam potrzebne. Dlatego też w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty wypożyczalni, jaką jesteśmy właśnie my. Wypożyczalnia przyczep i lawet Sochaczew i okolice należąca co nas, ma bardzo szeroką i interesującą z punktu widzenia klienta ofertę. Posiadamy sporą ilość przyczep i lawet. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć i spełnić oczekiwania wielu klientów w tym samym czasie. Plusem posiadania tak dużej ilość sprzętów w naszej wypożyczalni jest także to, że praktycznie zawsze mamy coś do dyspozycji. Dlatego nawet jeśli nasi klienci dopiero w ostatnim momencie uświadamiają sobie, iż potrzebują jakiegoś sprzętu, nie są na straconej pozycji. Zawsze jesteśmy w stanie w tej kwestii pomóc, co bez wątpienia wyróżnia nas na rynku. Niekiedy wypożyczalnie dysponują tylko kilkoma lawetami i przyczepami, przez co obowiązują na ich usługi dość długie zapisy. U nas płynność w tej kwestii jest zdecydowanie dużo większa.

Wszystkie nasze lawety i przyczepy, są przez nas skrupulatnie sprawdzane. Poddajemy je serwisom i wszystkim koniecznym naprawą. Zawsze mają aktualne przeglądy, wymienione części. Są również utrzymane w należytej czystości. Dlatego też klient otrzymuje nie tylko bardzo dobry i sprawny sprzęt, ale także odpowiednio się prezentujący, co również jest niezwykle ważne. Stan techniczny naszych sprzętów nadzorują fachowcy, specjaliści w tej dziedzinie. Dzięki temu wykrywane są wszystkie, nawet najmniejsze usterki. Wszystko zawsze jest dokładnie sprawdzane by klient otrzymał to, za co zapłacił, czyli przede wszystkim sprzęt bardzo wysokiej klasy. Wypożyczalnia przyczep i lawet Sochaczew i okolice to synonim ciągłego rozwoju i przede wszystkim poszerzania swojej oferty. Dlatego też pojawiają się nowe lawety i przyczepy. Wszystko dużo bardziej nowoczesne, nastawione na spełnienie oczekiwań coraz to nowych klientów. Dbamy również o to, by w naszej ofercie było spore zróżnicowanie pod względem wielkości przyczep. Dzięki temu każdy może znaleźć dokładnie taką, jaka przyda mu się w ściśle określonym momencie. Obecnie na rynku znaleźć można bardzo wiele wypożyczalni przyczep i lawet. Jednak to co nas wyróżnia, to przede wszystkim ciągłe inwestowanie w biznes. Nie poprzestajemy na sprzętach, które do tej pory nabyliśmy. Doskonale wiemy, że gwarantem pozyskania klienta, jest posiadanie nowoczesnego i bardzo porządnego sprzętu, dlatego też sukcesywnie staramy się inwestować, by dla Państwa stawać się firmą godną zainteresowania.

 

Oferujemy Państwu również bardzo dobre i przede wszystkim konkurencyjne ceny. Dzięki temu, że dysponujemy taką ogromną ilością maszyn i lawet, wszystkie ceny dopasowujemy indywidualnie. W zależności od rodzaju wypożyczonego sprzętu. Na ostateczną cenę wpływa również okres wypożyczenia. Staramy się zawsze dostosować cenę do klienta, czasem oferujemy również atrakcyjne upusty dla osób, które korzystają regularnie z naszych usług. Oczywiście cennik naszych usług jest na tyle korzystny, że bardzo wyróżniamy się na tle innych przedsiębiorstw. Nie tylko pod względem samych korzystnych cen, ale stosunku ceny do jakości samego sprzętu. U nas zatem nie tylko wypożyczysz tanio, ale przede wszystkim korzystnie. Każdy nasz klient ma możliwość wypożyczenia naprawdę porządnego sprzętu, który spełni wszystkie jego oczekiwania. Wypożyczalnia przyczep i lawet Sochaczew i okolice działa oczywiście na pewnym ściśle określonym terenie. Jesteśmy jednak dość elastyczni w tej kwestii. Warto z nami rozmawiać o warunkach wypożyczenia, ewentualnych jego kosztach itp. Staramy się wszystko robić tak, by obie strony były zadowolone. Zależy nam bowiem na świadczeniu usług na najwyższym poziomie i na świetnej obsłudze klienta, która w przypadku świadczenia tego typu usług jest niezwykle ważna.

Każdy klient ma możliwość wypożyczenia u nas dokładnie tego, czego potrzebuje. Poza tym niewątpliwym plusem jest także to, że oferujemy bardzo długi okres wypożyczeń. Dlatego bez względu na to na ile potrzebujesz sprzętu, możesz się do nas zgłosić. Działamy bardzo prężnie, dlatego wypożyczysz u nas wszystko kiedy dokładnie chcesz. Nasza wypożyczalnia przyczep i lawet Sochaczew i okolice jest nastawiona na różne warunki współpracy. Chętnie wypożyczamy nasze sprzęty na dłuższy okres, jak i również na dłuższy. Zawsze spisujemy odpowiednie umowy wypożyczenia, działamy legalnie, a nasze procedury są proste i przejrzyste. Wszystkie niezbędne dokumenty przedstawiamy naszym klientom już na samym początku, dzięki czemu budujemy atmosferę wzajemnego zaufania. To natomiast sprawia, że pozyskujemy coraz to nowych klientów, a jednym z kolejnych możesz zostać właśnie ty.

Przed wypożyczeniem staramy się również pomóc każdemu klientowi. Jeśli nie do końca wiesz jaki sprzęt ci się przyda do wykonania ściśle określonego zadania, my jesteśmy w stanie ci pomóc w tym zakresie. Przede wszystkim prezentujemy wszystkie nasze sprzęty co sprawia, że możesz się bardzo szybko z nimi zapoznać. Pod względem ich możliwości, zaawansowania, ogólnego działania. Wszystko tłumaczymy klientom na miejscu, co bardzo może ułatwić ci ostateczny wybór. Dlatego nawet jeśli nie do końca znasz się na tego typu sprzętach, od nas wyjdziesz zadowolony i przede wszystkim świadomy tego, z czym masz do czynienia. Prócz ogólnej prezentacji sprzętów, wypożyczalnia przyczep i lawet Sochaczew i okolice służy także pomocą w kwestii wybrania tego idealnego. Nic nie narzucamy, zawsze jednak staramy się sugerować i pomagać, ponieważ mamy doświadczenie w tej kwestii. Dla wielu klientów to ogromna pomoc, gdy mogą oprzeć się na doświadczeniu naszych pracowników.

Jeśli zatem poszukujesz lawety bądź też przyczepy, zgłoś się do naszej wypożyczalni. Wypożyczalnia przyczep i lawet Sochaczew i okolice zaoferuje ci bardzo dobre i przejrzyste warunki współpracy, które z pewnością cię zadowolą

Adres:

Strzyżew 40a, 05-085 Kampinos

Telefon

tel. 503 800 827

       503 800 278